mi band mi band

Глосарій

ГЛОСАРІЙ

Розрахунок – 1) технічні обчислення показника; 2) Документ, складений на основі обчислення, розрахунку.

Схема – (від грецького schema – зовнішній вид, форма), 1) креслення, на якому умовними графічними позначеннями зображені пристрій, взаєморозташування й зв’язок частин чого-небудь. 2) Опис, виклад чого-небудь у загальних, головних рисах.

Асортименти (фр. assortiment) – перелік видів і різновидів продукції й товарів, що розрізняють за окремими показниками (ознакам).

mi band mi band
А. (номенклатура) підрозділяється на груповий і розгорнутий.

Завдання_на_проектування — перелік вимог, умов, цілей, завдань, поставлених замовником у письмовому виді, документально оформлених і виданих виконавцеві робіт проектно-дослідницького характеру.

Мясокомбинат – промислове підприємство по забою худоби й переробці м’яса й ін. продуктів на харчові й кормові продукти, технічні вироби, медичні препарати. Багато мясокомбінатів проводять

Розрахунок_сировини_МЖК – це визначення кількості голів всіх видів худоби, що переробляється в цеху, на підставі заданої продуктивності, норм виходу м’ясних туш

Проектування – процес створення проекту – прототипу, прообразу передбачуваного чи можливого об’єкта, стану.

Ритм_технологічного_потоку, це проміжок часу між тушами, що послідовно сходять з конвеєра.

Асортименти (фр. assortiment) – перелік видів і різновидів продукції й товарів, що розрізняють за окремими показниками (ознакам). А. (номенклатура) підрозділяється на груповий і розгорнутий.

Груповий_асортимент. – це перелік різних видів продукції виробничо-технологічного призначення й товарів народного споживання;

Розгорнутий асортимен – це складові продукції й товарів одного виду, що розрізняють по окремих ознаках – маркам, профілям, артикулу, моделі, фасону, росту, розміру, кольорам, малюнку, розфасовці, рецепту, упакуванню й ін.

Баланс_жилованого_мяса яловичини та свинини, передбачає необхідність враховувати м’ясо, яке надходить з виробництва солених виробів зі свинини чи яловичини та м’ясо, необхідне для виробництва напівфабрикатів, а також м’ясо «наявне» і «необхідне».

Ви прочитали: "Глосарій"
Читати далі

mi band mi band
Прокрутити вгору