mi band mi band

Контрольні завдання

Контрольні завдання

Студент повинен у вигляді письмової роботи (реферату) надати відповідь на 3 із нижче приведених запитань по кожній самостійній роботі по завданню викладача.

Шпарильні камери і ванни Печі опалювальні Обладнання для варіння Охолоджувачі жиру і сухих тваринних кормів Обладнання для пастеризації Обладнання для стерилізації Обладнання для копчення. Коптильні установки зарубіжного виробництва Обладнання для сушіння. Стрічкові і барабанні сушарки Напівавтоматична закаточна машина. Лінії фасування і упакування ковбасних виробів. Стрічкові вакуум – упаковочні машини, автоматичні дозатори. Технологічні вимоги щодо санітарної обробки транспортних засобів для перевозки м’яса і м’ясопродуктів. Технологічні вимоги щодо санітарної обробки трубопроводів, спусків що використовуються при транспортуванні субпродуктів, кишок, шкір, крові та кров’яної плазми. Технологічні вимоги щодо санітарної обробки обладнання для :

— убою тварин та розробки туш;

— подрібнення та теплової обробки м’яса і м’ясних продуктів;

— подрібнення м’ясної сировини різної величини;

— формування: шприців, формовочних автоматів, машин і комплексів;

— варіння, запікання і охолодження.

Санітарна обробка поточних ліній.

16. Вимоги безпеки при проведенні санітарної обробки технологічного обладнання і особиста гігієна представників підприємства.

mi band