Вивчення курсу історії української культури дає можливість студентам засвоїти основні етапи розвитку, історичні форми, галузі, матеріальної та духовної культури України, забезпечить орієнтацію студентів в культурному просторі, сприятиме формуванню національної свідомості та широкого світогляду.
Для студентів заочної форми навчання передбачено написання та захист контрольної роботи на одну із заданих тем. Запропонована тика контрольних робіт охоплює важливі проблеми усіх тем програми
Працюючи над контрольною роботою, необхідно дотримуватись таких вимог:
– загальний обсяг роботи становить 20 – 24 сторінки шкільного зошита;
– писати слід чітким, розбірливим почерком через рядок ;
– сторінки зошита слід пронумерувати на полях ;
– на обкладинці необхідно вказати прізвище, ініціали студента, факультет, курс, відділення, шифр залікової книжки;
– на першій сторінці слід зазначити номер теми (він відповідає останній цифрі номера залікової книжки студента), її назву та план роботи;
– розкриваючи питання плану, необхідно дотримуватись такої схеми:
А) питання плану ;
Б) його основний зміст;
В) стислі висновки щодо питання;
Г) узагальнюючі висновки по темі контрольної роботи;
Завершуючи викладення матеріалу, слід скласти список використаної літератури, вказати дату написання роботи і поставити особистий підпис.
Слова “”, “план”, “література” слід розміщувати посередині сторінки. Захист контрольної роботи відбувається у формі співбесіди. Студент повинен вільно володіти матеріалом даної теми, вміти відповісти на питання за змістом контрольної роботи. За результатом захисту контрольної роботи виставляється залік. Студенти, які не захистили контрольну роботу, до іспиту не допускаються.
ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА ЩОДО ОФОРМЛЕННЯ РЕФЕРАТУ
Реферат – це короткий усний або письмовий виклад наукової праці, результатів наукового дослідження, змісту книжки тощо.
В університеті підготовкою реферату вважають написання певного тексту, пов’язаного як із самостійною роботою студентів, так і з аналізом додаткової літератури, а також виступ на основі цього тексту на семінарі, конференції, на засіданні наукового гуртка.
Реферат складається з трьох частин: вступ, основна частина, висновок.
У вступі розкривається актуальність теми, її зв’язки з важливими проблемами сучасної практики, історія питання. Може бути поданий короткий огляд використаної в рефераті літератури.
В основній частині – стислий, послідовний переказ досліджуваного питання.
У висновку формулюється головне щодо всього сказаного, вказуються питання, які вдалося висвітлити достатньо, та ті, які потребують подальшого вивчення.
Текст пишеться тільки з однієї сторони аркуша, з дотриманням полів: ліве – 35 мм, праве -8-10 мм, верхнє і нижнє – 20 мм. Обсяг реферату 10-12 друкованих сторінок.
Реферат має бути охайно написаний або надрукований.
Ви прочитали: "Правила вибору варіантів та правила виконання"Читати далі